آماده تاختن باشید

آماده تاختن باشید!

اشتراک ۶ ماهه نماوا را با تخفیف بی‌نظیر و هدایای متنوع دریافت کنید!

تماشای فیلم و سریال، سرگرمیِ پرطرف‌داری‌ست که در همه‌ی فصل‌های سال می‌تواند لبخند خشنودی را به لبان‌تان هدیه کند.

نماوا با یک پیشنهاد جذاب و باورنکردنی، فرصتی فراهم کرده تا بتوانید از ۱۶ آذر تا ۳۰ بهمن ماه با خرید یک شتراک ۶ ماهه و دریافت یک هدیه‌ی استثنایی، به مدت ۶ ماه در شب‌های سرد و طولانی، روزهای تعطیل و کشدار، ساعت‌های پرتردد یا آلوده، زمان‌های آرام و بی‌حوصله و هر زمان دیگری که اراده کنید، در خانه و در کنار عزیزان‌تان به یک سرگرمی بی‌نظیر از هزاران فیلم، انیمیشن و سریال دست‌رسی پیدا کنید. آن هم با یک آرشیو کامل و روزآمد، دوبله‌ و زیرنویس اختصاصی و کیفیت باورنکردنی.

در ضمن با خرید این پیشنهاد یک هدیه‌ی ارزش‌مند هم دریافت خواهید کرد؛ ۶ ماه اینترنت پرسرعت شاتل با سرعتی باورنکردنی، ۱۰۰ گیگابایت ترافیک، ترافیک رایگان شبانه و یک دنیا ویژگی جذاب و امکانات جانبی که تا ۶ ماه خیال‌تان را از اینترنت و سرگرمی‌های اینترنتی راحت می‌کند.

۶ ماه اشتراک نماوا با هدایای ویژه :

  • هدایای ویژه۶ ماه اینترنت پرسرعت شاتل تا سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه۱۰۰ گیگابایت ترافیک بین‌المللترافیک تشویقی شبانه و دانلود نامحدود از ساعت ۱ تا ۸ بامدادنصب و راه‌اندازی رایگان۳۰ درصد تخفیف برای خرید همه‌ی بسته‌های ترافیکی شاتل به مدت ۶ ماهفقط با ۱۵۰٬۰۰۰ تومان (ماهانه ۲۵٬۰۰۰ تومان)خرید آنلاین

چند نکته درباره این پیشنهاد:

  • به قیمت این پیشنهاد هزینه مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های مربوط به دایری خط افزوده می‌شود.
  • این هدیه‌ تنها به مشتریانی تعلق می‌گیرد که اشتراک ۶ ماهه نماوا را تهیه کرده باشند.
  • این پیشنهاد نماوا ویژه‌ی کلیه کاربران‌ اینترنت پرسرعت در سراسر کشور است که تا کنون سرویسی از شاتل نداشته‌اند. درباره کاربران فعلی شاتل این پیشنهاد تنها به کسانی تعلق می‌گیرد که مایل‌اند با معرفی یک خط تلفن جدید سرویس اینترنت پرسرعت دیگری از شاتل دریافت کنند. در حقیقت این پیشنهاد شامل مشتریان فعلی شاتل نخواهد بود و این دسته از مشتریان می‌توانند از پیشنهادهای دیگری که هم‌زمان در وب‌سایت نماوا قابل مشاهده است، برخوردار شوند. (اطلاعات بیشتر در namava.ir)
برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *